• 5 port Gigabit Ethernet Unmanaged Switches
  • NETGEAR GS105 işletmelerin yerel ağlarını Gigabit hızında 5 port sayısına genişletmelerine yardımcı olur
  • Masaüstü kullanıma uygun metal kasa yapısı ile GS105 istendiğinde duvara monte edilebilir
  • İşletmelerin ihtiyaç duyduğu güvenilirliği sağlamak için enerji tasarruflu, dayanıklılığı test edilmiştir
  • 802.1p trafik önceliği ve jumbo çerçeve desteği, daha karmaşık ağlarla sorunsuz entegrasyona izin verir
  • Ön panel LED'leri sizi güç durumu, bağlantı hızı ve bağlantı etkinlikleri hakkında bilgilendirir
  • Güç: Harici Güç Adaptörü ile 12V DC, 0.5A (6W)
  • Boyutlar: 94 x 100 x 27 mm Ağırlık: 0,26 Kg Güç Tüketimi: 2.7W
  • itsuperstore NETGEAR yetkili satıcısıdır

₺230,35 + KDV
  • Toplam 8 port ve 10/100Mbps Fast Ethernet hızında
  • 4 port PoE destekli ethernet ile kamera ve ip telefon için mükemmel çözüm
  • PoE portların toplam gücü 53 Watt
  • NETGEAR işletmelerin ağlarını maliyet etkin biçimde genişletmelerine yardımcı olur
  • İşletmelerin ihtiyaç duyduğu güvenilirliği sağlamak için enerji tasarrufludur, dayanıklıdır
  • Ekonomik ve yüksek kaliteli Netgear Switch KOBİ'ler için optimum çözümdür
  • Arızalar arasındaki ortalama süre (MTBF): 927,000 saat Bant Genişliği: 1.6 Gb / sn
  • Boyutlar: 235 x 103 x 27 mm Ağırlık: 0,69 Kg Maks. Güç Tüketimi: 56.0W (full PoE mode)
  • itsuperstore NETGEAR yetkili satıcısıdır
₺559,43 + KDV
  • OmniSwitch 6465T Extended Temperature Ethernet Switch
  • OS6465T-P12 Gigabit Ethernet chassis. 8 RJ45 10/100/1000 BaseT PoE+, 2 SFP/RJ45 combo, 2 SFP ports
  • 1RU by 1/2 rack width, internal AC PSU. Operating temp -10 to 60C
  • Çok yönlü, tamamen yönetilen, genişletilmiş bir sıcaklıkta sağlamlaştırılmış, katman 3 Ethernet Switch
  • Yüksek sıcaklıklarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır, daha yüksek EMI/EMC toleransı ve dalgalanma koruması
  • Alarm relay:1 In 1 out & USB port. Includes manual, access card & TS-35/7.5 /15 DIN rail mounting hardware
  • Dış mekan kablosuz AP'lerden PTZ güvenlik kameralarına ve video ekranlarıi için idealdir
  • Harici alarm sistemlerini bağlamak için alarm röleleri
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺33.236,58 + KDV
Manageable Switch (M4100-12GF)
12x SFP yuvası (100FX/1000-X) ve paylaşımlı 12x 10/100/1000T (4x PoE+, 150 W)
64x Static Routing
₺6.910,58 + KDV
  • Toplam 5 port ve 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet hızında
  • Enerji tasarrufu için enerji tasarruflu teknolojisi işletmelerin maliyetlerini düşürür
  • Auto-MDI / MDIX, çapraz kablolara olan ihtiyacı ortadan kaldırır
  • NETGEAR işletmelerin ağlarını maliyet etkin biçimde genişletmelerine yardımcı olur
  • Kablo hızında maksimum verimlilik için tıkanmasız anahtarlama mimarisi
  • Anahtar ile uç cihaz arasında en yüksek ortak hızda otomatik bağlantı için otomatik anlaşma
  • Sessiz çalışma için fansız tasarım, Masaüstü ve duvara monte edilebilir
  • Boyutlar: 101 x 94 x 29 mm Ağırlık: 0,24 Kg Maks. Güç Tüketimi: 2.34W
  • itsuperstore NETGEAR yetkili satıcısıdır
₺144,79 + KDV
  • GS748T ProSAFE 48 Bağlantı Noktalı Gigabit Akıllı Switch 4 SFP: 2 combo, 2 dedicated özellikli
  • NETGEAR Akıllı Yönetilebilen Switchleri, güçlü L2 ve L2+ / Layer 3 Lite özellikleri, daha iyi PoE işlevselliği sunar
  • % 100 Gigabit verimliliğini destekleyen engellenmeyen mimariye sahip Gigabit Hızı
  • Auto Video VLAN, IP CCTV sisteminizin kaydedilmesini ve sorunsuz izlenebilmesine yardımcı olur
  • Auto Voice VLAN ile VoIP projelerinizde hızlı ve güvenilir ağ yapısını oluşturmanıza yardımcı olur
  • Statik yönlendirme ile ağ kaynaklarının daha verimli kullanılması için iç trafiğin yönlendirilmesini sağlar
  • Birleşik portlar yerine atanmış SFP'ler, daha fazla bağlantı portu sunar ve yüksek kullanılabilirlik sağlar
  • Çok anahtarlı dağıtım için web tabanlı yönetim GUI veya akıllı kontrol merkezi ile yönetimi kolay
  • itsuperstore NETGEAR yetkili satıcısıdır
₺2.566,79 + KDV
  • 4 port 10/100 Mbps PoE Ethernet port + 2 Port 10/100 Mbps port
  • 4 port IEEE 802.3af, PoE Power Output: 15.4Watt güç desteği
  • 2 port 100 Mbps ile işletmelerin yerel ağlarını 100 Mbps hızında genişletmelerine yardımcı olur
  • Masaüstü kullanıma uygun metal kasa yapısı ile zorlu koşullarda kullanıma uygundur
  • İşletmelerin ihtiyaç duyduğu güvenilirliği sağlamak için enerji tasarruflu, dayanıklılığı test edilmiştir
  • Fansız tasarım ile ofis içinde gürültü kirliliğine yol açmadan uzun yıllar kesintisiz çalışır
  • Ön panel LED'leri sizi güç durumu ve bağlantı etkinlikleri hakkında bilgilendirir
  • IP kamera ve IP telefon uygulamaları için ekonomik ve kaliteli bir çözümdür
  • Boyutlar (En x Boy x Yükseklik): 116 x 195 x 42 mm ile masaüstü kullanıma uygundur
  • itsuperstore PowerSWITCH yetkili satıcısıdır

₺394,89 + KDV
₺592,34 + KDV
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
  • 10 Gigabit optical transceiver SFP+
  • Supports monomode fiber over 1310nm wavelength nominal) with an LC connector
  • Typical reach of 10 Km
  • Alcatel Lucent ISFP-GIG-LR
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺42.779,75 + KDV
  • 10 Gigabit optical transceiver SFP+
  • Supports multimode fiber over 850nm wavelength nominal) with an LC connector
  • Typical reach of 300m
  • Alcatel Lucent ISFP-GIG-T
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺7.568,73 + KDV
  • 1000Base-T Gigabit Ethernet Transceiver SFP MSA) Supports category 5, 5E, and 6 copper cabling up to 100m
  • SFP works at 1000 Mbit/s speed and full-duplex mode
  • Supports 10/100/1000 Mbit/s as well when combined with OS6850-U24X and OS6400-U24
  • Alcatel Lucent SFP-GIG-T
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺3.159,12 + KDV
  • 1000Base-LX Gigabit Ethernet optical transceiver SFP MSA)
  • Supports single mode fiber over 1310nm wavelength nominal) with an LC connector
  • Typical reach of 10 Km on 9/125 m SMF
  • Alcatel Lucent SFP-GIG-LX
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺4.837,40 + KDV
  • 1000Base-SX Gigabit Ethernet optical transceiver SFP MSA)
  • Supports multimode fiber over 850nm wavelength nominal) with an LC connector
  • Typical reach of 300m on 62.5/125 m MMF or 550m on 50/125 m MMF./li>
  • Alcatel Lucent SFP-GIG-SX
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺2.698,42 + KDV
  • 1000Base-LX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA)
  • Supports single mode fiber over 1310nm wavelength (nominal) with an LC connector
  • Typical reach of 10 Km on 9/125 ,m SMF
  • Alcatel Lucent ISFP-GIG-LX
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺7.470,00 + KDV
  • 1000Base-SX Industrial Gigabit Ethernet optical transceiver (SFP MSA)
  • Supports multimode fiber over 850nm wavelength (nominal) with an LC connector
  • Typical reach of 300m on 62.5/125 ,m MMF or 550m on 50/125 ,m MMF
  • Alcatel Lucent ISFP-GIG-SX
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺4.837,40 + KDV
  • Alcatel Lucent OmniSwitch 6900 Stackable LAN Switch
  • OS6900-X72-F 1RU 10GE L3 fixed chassis with 48 10G SFP+ and 6 40G QSFP+ ports. QSFP+ ports operate as 40GE or 4x10GE
  • 2 x OS6900-BP-F 450W Moduler AC power supply and cord
  • Ships with user manuals access card, rack mounts, and USB to RJ-45 adaptor
  • LAN ve veri merkezi anahtarı, 10 Gigabit Ethernet (GigE) ve 40 GigE seçenekleriyle kompakt ve yüksek yoğunlukludur
  • En zorlu yazılım tanımlı işlemler için tasarlanan 6900, yüksek performans ve çok düşük gecikme süresi sunar
  • Kompakt, yüksek yoğunluklu 10 ve 40 GigE platformları da esnek olacak şekilde tasarlanmıştır
  • Veri merkezinizde birleştirilmiş raf üstü omurga anahtarları veya kampus ağınızdaki çekirdek ve birleştirme cihazları olarak konumlandırabilirsiniz
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺283.827,19 + KDV
  • Alcatel Lucent OmniSwitch 6900 Stackable LAN Switch
  • OS6900-X20-F 1RU 10GE L3 fixed chassis with 20 SFP+ ports, one optional module slot
  • Front to back cooling. Includes 2 x OS6900-BP-F 450W Moduler AC power supply and cord
  • Ships with user manuals access card, rack mounts, and USB to RJ-45 adaptor
  • LAN ve veri merkezi anahtarı, 10 Gigabit Ethernet (GigE) ve 40 GigE seçenekleriyle kompakt ve yüksek yoğunlukludur
  • En zorlu yazılım tanımlı işlemler için tasarlanan 6900, yüksek performans ve çok düşük gecikme süresi sunar
  • Kompakt, yüksek yoğunluklu 10 ve 40 GigE platformları da esnek olacak şekilde tasarlanmıştır
  • Veri merkezinizde birleştirilmiş raf üstü omurga anahtarları veya kampus ağınızdaki çekirdek ve birleştirme cihazları olarak konumlandırabilirsiniz
  • itsuperstore ALCATEL LUCENT yetkili satıcısıdır

₺189.218,13 + KDV
1 2 3 4 5 >